SİLOPİ ADD’DEN ÇARDAKLI KÖYÜ OKULU ÖĞRENCİLERİNE KIRTASİYE VE KİTAP YARDIMI..
![](http://sirnakhaber.com/wp-content/uploads/2023/10/391732688_1070680594372042_5243025617000358392_n.jpg)
SİLOPİ ADD’DEN ÇARDAKLI KÖYÜ OKULU ÖĞRENCİLERİNE KIRTASİYE VE KİTAP YARDIMI..
ADD Silopi olarak bugün Şırnak Silopi Çardaklı köyü / çiçekli mezrasında bulunan çiçekli ortaokulunda. Öğrencilerimize kırtasiye malzemeleri Nutuk ve çeşitli kitaplar hediye ederek yanlarında olmaya çalıştık. Katkılarını sunan ADD Çankaya şubemizede teşekkür ederiz. Silopi ADD