Şırnak Haber

   

Anasayfa   I   İletişim   I   Şikayet Dilek   I   Açılış sayfası yap   I    Sık kullanılanlara ekle  

   

 TOKİLERİN KURA ÇEKİM TARİHİ BELİRLENMELI ARTIK     MUSİAD'TAN AÇIKLAMA...    MAÇ TARİHİ BELLİ OLDU.    MUSİAD'TAN AÇIKLAMA...    MAÇ TARİHİ BELLİ OLDU.    “TEFECİLER VE TEFE TÜFE ÜZERİNE…!”EDİ BESE…!    FİNAL FARKI...  

 
   
 
        Güneydoğu
        Türkiye
        Dünya
        Politika
        Ekonomi
        Eğitim
        Spor
        Sağlık
        Bilim Teknoloji

 

 

        Çok Okunalar

  TOKİLERİN KURA ÇEKİM TARİHİ BELİRLENMELI ARTIK

  MAÇ TARİHİ BELLİ OLDU.

  MUSİAD'TAN AÇIKLAMA...

  MUSİAD'TAN AÇIKLAMA...

  MAÇ TARİHİ BELLİ OLDU.

 

 

DTP İL BAŞKANLIĞINA SELİM BAYAR SEÇİLDİ

 

29.6.2009 10:05:57

Demokratik Toplum Partisi 2. Olağan İl Kongresi Dün Yapıldı. Tek Adayla Seçime Giden DTP’lilerin Yeni İl Başkanı Selim Bayar Oldu. DTP İl Başkanı Selim Bayar, Seçimin Birlik Beraberlik İçerisinde Geçtiğini Bunun En Büyük Örneğininde Seçimin Tek Adayla Yapılmış Olmasını Gösterdi. Önceki Hafta Hayatını Kaybeden Ekrem Altan’ın Taziyesine Katılmak İçin Şırnak’ta Bulunan Ve DTP İl Kongresine De Katılan Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, Seçimin Şırnaklılara Ve Tabiî Ki De Tüm Türkiye’ye Hayırlı Olmasını Ve Bundan Sonra Yapılacak Olan Tüm Seçimlerinde Barışa Katkı Sağlamasını Diledi.

 

 

 

 

G.ŞIRNAKHABER- Demokratik Toplum Partisi 2.olağan Şırnak İl Kongresi Dün büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Seçime tek aday olarak giren Selim Bayar oyların tümünü alarak DTP’nin yeni İl Başkanı seçildi.

DTP’nin yeni İl Başkanı Selim Bayar, seçimin çok güzele bir şekilde geçtiğini ve Demokratik Toplum Partisinin birlik ve beraberliğini bir kez daha gösterdiğini belirti. Bayar; “ 2. olağan il kongremiz birlik ve beraberlik havasında geçmiştir.

Seçimin tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyorum. Umarım yönetimimle beraber barışa ve kardeşliğe büyük katkılar sunarız. Demokratik Toplum Partisi her zaman halkın önceliğini düşünen ve barışa katkı sağlamak isteyen bir parti olmuştur bizde bu çizgide halkımıza hizmet etmeye gayret edeceğiz bundan kimsenin bir şüphesi olamasın” dedi. İl Kongresine katılan DTP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, seçimde yaşanan birlik ve beraberlik havasının herkese örnek olması gerektiğini belirterek yeni İl Başkanına ve yönetimine başarılar diledi.

Şırnak Belediye Başkanı Ramazan Uysal’da yeni Başkana ve yönetimine görevlerinde başarılar diledi. DTP İl Başkanlığına seçilen Selim Bayar’ın yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu. Asil Üyeler: Resul Ertaş, Azime İke, Mesut Kayaş, Mehmet Çakar, Sefer Tunç, Yahya Barınç, Nezir Gerez, Salih Gülenç, Songül Akar ve Üzeyir Kılınç oldu. Yedek Üyeler: Salih Yılmaz, Cemil Çevik, Ahmet Elmas, Mehmet Kaplan, Hacı Külter, Şehvan Yorgun oldu.

 

 

        

Bu habere 2 adet yorum yapıldı.

   Diğer Başlıklar

  DTP'li Kışanak neler söyledi? 11.11.2009 11:57:30
  Bülent Arınç'ı utandıran anlar 11.11.2009 11:38:09
  DTP ŞIRNAK MİLLETVEKİLİ HASİP KAPLAN; “ALNIMIZ AÇIK” 21.7.2009 12:49:42
  DTP'Lİ BAŞKANLAR RANDEVU TALEBİNİ DEĞERLENDİRDİ 10.7.2009 13:30:00
  DTP İL BAŞKANLIĞINA SELİM BAYAR SEÇİLDİ 29.6.2009 10:05:57

        Yorumlanan Haberler

 

        Şırnak'ta Hava Durumu

ŞIRNAK'TA HAVA DURUMU  ŞIRNAK'TA HAVA DURUMU  ŞIRNAK'TA HAVA DURUMU

 

        Yararlı Linkler

T.C.Kimlik Numarası

Emekli Sandığı İşlemleri

Vergi Kimlik No.

SSK İşlemleri

BAĞKUR İşlemleri

Resmi Gazete

 

        Site İçi Arama

 

        Ziyaretçi Sayımız

2339305

 

 
 
 
 

 

Gelişen Şırnak Haber

Adres: Atatürk Mah. Bayındırlık Eski Binası Tel-Faks :+90 486 216 58 88 Merkez / ŞIRNAK - Türkiye
© Copyright Şırnak Haber 2004 Tasarım:Faruk GÜNEŞ

Şırnak Haber