Şırnak Haber

   

Anasayfa   I   İletişim   I   Şikayet Dilek   I   Açılış sayfası yap   I    Sık kullanılanlara ekle  

   

 TOKİLERİN KURA ÇEKİM TARİHİ BELİRLENMELI ARTIK     MUSİAD'TAN AÇIKLAMA...    MAÇ TARİHİ BELLİ OLDU.    MUSİAD'TAN AÇIKLAMA...    MAÇ TARİHİ BELLİ OLDU.    “TEFECİLER VE TEFE TÜFE ÜZERİNE…!”EDİ BESE…!    FİNAL FARKI...  

 
   
 
        Güneydoğu
        Türkiye
        Dünya
        Politika
        Ekonomi
        Eğitim
        Spor
        Sağlık
        Bilim Teknoloji

 

 

        Çok Okunalar

  TOKİLERİN KURA ÇEKİM TARİHİ BELİRLENMELI ARTIK

  MAÇ TARİHİ BELLİ OLDU.

  MUSİAD'TAN AÇIKLAMA...

  MUSİAD'TAN AÇIKLAMA...

  MAÇ TARİHİ BELLİ OLDU.

 

 

Şifa Nuh Şeker Paketleme Fabrikası Açıldı

 

6.8.2008 10:05:07

Şırnak’ta ŞİFA NUH Kesme Şeker Paketleme Fabrikası Açıldı. Açılan Şeker Fabrikası Şırnak Merkez Ve İlçelerdeki Şeker İhtiyacını Karşılayacak.

 

 

ŞIRNAKHABER – Şırnak merkezde ŞİFA NUH Şeker Paketleme Fabrikası açıldı. Ercan kardeşler Ltd. şirketi tarafından açılan ŞİFA NUH Özel Kesme Şeker Fabrikasının Şırnak ve ilçelerdeki şeker ihtiyacını giderecek.

Fabrikanın sahibi Melek Ercan,  Sayın Valimiz Ali Yerlikaya’nın önerisi  üzerine bu fabrikayı açtık. Şuanda şeker paketleme fabrikamızda 10 kişi çalışıyor.Amcamız ilk etapta Şırnak merkez ve ilçelerinin şeker ihtiyacını karşılamaktır. Önümüzdeki dönemlerde çevre illerde şeker vermeyi bölgenin şeker paketleme fabrikaları arasına girmeyi düşünüyoruz. Bunu yapabilmemiz için vatandaşlarımızın ve mülki amirlerimizin maddi ve manevi desteğine ihtiyaç duyuyoruz.”dedi.

Ercan, ŞİFA NUH paketleme fabrikasında bir günlük şeker paketleme kapasitesinin yaklaşık 2-3 tondur.Fabrikamıza olan ilgi ve talebe göre biz kapasitemiz değişecektir. Şuanda çalışan personel sayımız 10 olsa bile biz önümüzdeki zamanda bu sayıyı 30 – 35 kadar yükseltmeyi hedefliyoruz. Şuanda paketleme şirketimizde 5 kg, 10 kg ve 50 kg toz şeker paketleme yapıyoruz. Küp şeker olarak da 5 kg, 10kg, 15kg, 18 kg ve 25 kg paketler hazırlıyoruz. Tabii ki talebe göre ve vatandaşlarımızın alım gücüne göre bu sayıda değişiklikler yapabiliriz. ” diye belirtti.

Ercan, Sayın  Valimiz  Ali Yerlikaya’nın manevi desteği nedeniyle bu işe girdik Bunun için kendilerine çok teşekkür ediyoruz diyerek,iş yerimizi açmamızda hiçbir bankadan kredi falan almadık. Amacımız vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet sunmaktır” dedi..

 

        Yorumlanan Haberler

 

        Şırnak'ta Hava Durumu

ŞIRNAK'TA HAVA DURUMU  ŞIRNAK'TA HAVA DURUMU  ŞIRNAK'TA HAVA DURUMU

 

        Yararlı Linkler

T.C.Kimlik Numarası

Emekli Sandığı İşlemleri

Vergi Kimlik No.

SSK İşlemleri

BAĞKUR İşlemleri

Resmi Gazete

 

        Site İçi Arama

 

        Ziyaretçi Sayımız

2338293

 

 
 
 
 

 

Gelişen Şırnak Haber

Adres: Atatürk Mah. Bayındırlık Eski Binası Tel-Faks :+90 486 216 58 88 Merkez / ŞIRNAK - Türkiye
© Copyright Şırnak Haber 2004 Tasarım:Faruk GÜNEŞ

Şırnak Haber